Richard Müller: Leto ´21 tour (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 08. 08. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Ani v auguste nebudú priaznivci hudby ukrátení o skvelé zážitky z koncertov a o populárnych umelcov. Hudobný ošiaľ  v rámci Leta v Kultureparku bude pokračovať v nasadenom tempe až do začiatku septembra. Kto iný by mohol  viac potešiť publikum ako legendárny spevák Richard Müller. Zažite s ním a s jeho kapelou jedinečný koncert pod holým nebom 8. augusta 2021 o 19:00 hod. Ako vždy, máte sa na čo tešiť.

Spoločné chvíle s fanúšikmi naživo chýbali aj jemu. Počas lockdownu nezaháľal a náročné časy využil na komponovanie nových skladieb, z ktorých vznikol veľmi úspešný album. Hodina medzi psom a vlkom, na ktorú si okrem skladby Anomália všetku hudbu zložil sám, sa predáva tak dobre, že už má dokonca „Double Platinum“. Po jeho vydaní pripravil koncertný program Leto ´21, s ktorým sa predstaví v 12 mestách, Košice samozrejme nevynímajúc. Jeho skalní sa už nevedia dočkať

So skvelými muzikantmi odohrá skladby z aktuálneho albumu, ale chýbať nebudú ani notoricky známe hity ako Milovanie v daždi, Cigaretka na dva ťahy, Tlaková níž a ďalšie, bez ktorých si Richardove koncerty nemožno predstaviť.

Vstupné: 24,90 € v predpredaji/26,90 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.