Richard Rikkon – koncert

Dátum a čas:
utorok - 28. 07. 2020 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Klavír a za ním fenomenálny klavirista. Richard Rikkon je osobnosť, ktorej koncertné vystúpenia uchvacujú mladých, aj tých skôr narodených. Virtuózny hudobník, ktorého koncerty sa nikdy neopakujú, pretože zakaždým je to iná improvizácia, bude znovu oživením festivalu Leto v parku v tom pravom zmysle. Prinesie filmovú hudbu aj pop vo vlastnom prevedení a podmaní si publikum. S ľahkosťou a úsmevom na tvári. Keď chcete znovu zažiť fantastický večer a patríte k jeho priaznivcom, nenechajte si ujsť známe soundtracky aj populárne melódie s hudobníkom so zvučným menom a príďte do Kasární/Kulturparku 28. júla 2020 o 20:00 hod.

Klavír je to, čo ovláda s bravúrou a tento hudobný nástroj ovláda jeho život od útleho detstva, čomu sa nikdy nebránil a dodnes je pre neho všetkým. s hudbou vstáva i zaspáva, tvorí, improvizuje a ďalej odovzdáva. A on sa naozaj dobre počúva. Počas jeho vystúpení sa v hlave premietajú filmy a znie hudba, ktorá ich v pozadí sprevádza. Filmový koncert je vždy spomienkou na prežité chvíle v kine, obohatené o osobný vklad hudobníka.

Vstupné: 10 € v predpredaji/12 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.