Rozprávkové leto v parku – detské podujatie

Dátum a čas:
streda - 01. 07. 2015 - streda - 26. 08. 2015 - 7:00 - 10:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Rodinné centrum Stonožka pozýva deti do letnej rozprávky. Uprostred Kasární/Kulturparku sa priestor pod košatými stromami pred pavilónom LIMA na niekoľko týždňov zmení na gaštanovú herňu, ktorá bude už od 1. júla miestom, kde budú detské koncerty, tvorivé dielne a divadelné predstavenia. Kreatívnu zábavu nezastaví ani nepriaznivé počasie. V prípade dažďa sa celé podujatie presunie do budovy Bravo.

i_3226543Podujatia pre rodičov s deťmi od jedného do šiestich rokov sa budú konať dvakrát do týždňa od 9:00 do 12:00 hod. vždy v stredu a vo štvrtok. Tvorivé hudobné dopoludnia, počas ktorých sa bude hrať na rôznych tradičných, ale aj neobyčajných nástrojoch a deti sa naučia každý týždeň novú pesničku, budú v stredu. Štvrtky sú vyhradené športovým aktivitám a pohybovým súťažiam. Pre väčšie deti je určený špeciálny tvorivý program, kde si osvoja servítkovú techniku, batikovanie či korálkovanie.

Každú stredu podvečer o 17:00 hod. budú divadelné predstavenia, ktoré malých návštevníkov Rozprávkového leta zoznámia s rôznymi divadielkami. V júli ešte Ujo Ľubo „otvorí“ deťom Medovníkový domček. 

V auguste Divadlo hudby zahrá rozprávku  Psíček a mačička (5. 8.), divadlo Neon príde do parku s Jankom Hraškom (12..8.), divadlo Ciliglin prinesie rozprávku Kocúr v čižmách (19. 8.) a Ujo Ľubo porozpráva O repe. Najmenších čakajú morská, divadelná, indiánska či záverečná párty s hasičmi a policajtmi.

Vstup je zdarma. 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.