Ruský filmový festival: Dom na prenájom – ZRUŠENÉ

Dátum a čas:
pondelok - 14. 01. 2019 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


FESTIVAL BOL Z TECHNICKÝCH PRÍČIN ZRUŠENÝ.

Filmový koncern Mosfilm v spolupráci s Veľvyslanectvom Ruskej federácie na Slovensku a Ruským centrom vedy a kultúry zorganizovali Ruský filmový festival v rôznych mestách. V Kasárňach/Kulturparku si bude môcť publikum vybrať z ponuky štyroch filmov od 14. do 16. januára. Cieľom festivalu je predviesť slovenskému divákovi súčasnú ruskú kinematografiu, jej otvorenosť a objektivitu a svetovú úroveň ruských producentov, režisérov a hercov.

Celovečerný film Dom na prenájom, natočený v roku 2016 režisérkou Verou Storoževovou, uvidia diváci v Košiciach 14. januára o 19:00 hod. Podnikavý maklér prenajal dom pri mori hneď niekoľkým rodinám. A tak je náhodou na jednej „lodi“ nútených „plávať na vlnách života“ niekoľko úplne rozdielnych žien s deťmi. Po spleti excentrických, smiešnych, aj nie veľmi smiešnych skutkov, udalostí a vyjasňovania vzťahov sa zdalo, že sa navzájom pochopia. Všetko skomplikuje príchod majiteľa domu, ktorý sa vrátil z plavby po mori a netuší, že jeho priateľ, ktorému dal kľúče od domu, ho prenajal.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.