SCANDI: Časovaňa doktora Proktora

Dátum a čas:
nedeľa - 28. 01. 2018 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Prehliadka súčasnej severskej kinematografie SCANDI, ktorú organizuje Film Europe Media Company, prinesie v januári výber najnovších filmov. Škandinávska filmová produkcia ponúka každý rok žánrovo pestré filmy, ktoré sú divácky atraktívne a zároveň mnohé z nich uvádzané a oceňované aj na prestížnych festivalochV Kasárňach/Kulturparku uvidia diváci 28. januára o 19:30 hod. posledný titul Časovaňa doktora Proktora. 

Osviežením SCANDI bude nepochybne nórska rodinná komédia podľa bestselleru Jo Nesbøa. Po Prdiprášku doktora Proktora to bude ďalšie zábavné pokračovanie napínavých príbehov o zvláštnom doktorovi – Časovaňa doktora Proktora, v ktorom ho slávny autor vyšle na bláznivú jazdu časom.

Doktor Proktor putuje pomocou svojho vynálezu – časovane do Paríža, aby znovu našiel svoju dávnu lásku Julietu Margarínovú. Lenže to by nebol Jo Nesbø, aby nevložil do príbehu napätie. Všetko sa to začne vo chvíli, keď Lisa dostane od Proktora zvláštnu šifrovanú správu s volaním o pomoc. Doktor Proktor sa nemôže bez pomoci dostať späť. Prečo je jeho správa zašifrovaná? Hrozí mu nebezpečenstvo? Lisa a Bule vyrážajú na cestu do minulosti. Zázračným kúpeľom sa ocitnú v Paríži spred štyridsiatich rokov. A tu sa končí sranda, ale nie humor. Začína sa boj o záchranu doktora Proktora.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.