Scandi: Dokonalý pacient – film

Dátum a čas:
piatok - 24. 01. 2020 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V poradí šiesty ročník prehliadky súčasných severských filmov Scandi prinesie od 22. do 25. januára do Kasární/Kulturparku kvalitný výber noviniek a atraktívnych titulov z dánskej, švédskej, nórskej a fínskej produkcie. Venovaná je ženám.

Zo švédskej produkcie je ďalšia novinka Dokonalý pacient, ktorú uvidíme 24. januára 2020 o 18:00 hod. Podmanivý príbeh reportéra Hannesa Råstama je o najväčšom právnom škandále vo švédskej histórii, ktorý spochybnil celý právny systém. Venoval sa dokazovaniu nevinnosti Thomasa Quicka, popritom však odhalil právny chaos, ktorý Quicka odsúdil na život v psychiatrickom väzení. Nikto sa však nezaujímal o oslobodenie a prepustenie najhoršieho sériového vraha vo Švédsku, kanibala a znásilňovateľa, ktorý bol odsúdený za osem vrážd a priznal sa k ďalším dvadsiatim piatim.

Tento príbeh je pre diváka ako skladačka, ktorú si zloží po tom, ako kúsok po kúsku odhaľuje neuveriteľný prípad Thomas Quick. Diváci s napätím až do samotného konca odhaľujú tajné zdroje a odhodlanosť jedného človeka v honbe za spravodlivosťou.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.