Seniorská hviezda 2019 – nesúťažná prehliadka

Dátum a čas:
piatok - 15. 03. 2019 - 12:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Členovia klubov seniorov,  denných centier a občianskych združení seniorov mesta Košice opäť predvedú svoje spevácke, tanečné a herecké umenie na treťom ročníku nesúťažnej prehliadky speváckych skupín, tanečných súborov a recitátorov Seniorská hviezda. Organizuje ju Rada seniorov mesta Košice v spolupráci s K13 – Košické kultúrne centrá. Vystúpia na nej aj divadelné a dramatické skupiny. Podujatie sa uskutoční 15. marca 2019 v Kasárňach/Kulturparku so začiatkom o 14:00 hod..

Na vystúpení už tradične „hviezdia“ všetci účastníci bez rozdielu , či zanôtia po slovensky alebo v inom jazyku a nárečí. Ich koníček nachádza vždy pozorných poslucháčov a divákov. Sú aktívni, skúšajú, trénujú, vystupujú a dokazujú, že nepatria do starého železa, ale na pódium. Presvedčili o tom aj na predchádzajúcich ročníkoch, keď sa v sálach stretli desiatky nadšencov, aby ukázali, čo vedia, čo ich napĺňa a pritom pobavia aj iných.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.