Seniorská hviezda – nesúťažná prehliadka ZRUŠENÉ!!!

Dátum a čas:
piatok - 13. 03. 2020 - 14:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, bola prehliadka zrušená.

Seniori z Košíc rok čo rok dokazujú, že ešte stále nepatria do starého železa, ale na pódium, kde môžu ukázať svoj talent a odprezentovať, čo vedia. Podujatie Seniorská hviezda, ktorého už 5. ročník sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku 13. marca 2020,  je nesúťažnou prehliadkou ich celoročných aktivít.

Členovia klubov seniorov, denných centier a občianskych združení seniorov mesta Košice opäť predvedú svoje spevácke, recitátorské, tanečné či herecké umenie. Vlani pred zaplnenou sálou vystúpilo až 138 talentov z 15 klubov a ukázali, čo vedia. V deň prehliadky „hviezdia“ všetci účastníci bez rozdielu, či zanôtia po slovensky alebo v inom jazyku a nárečí. Znejú vždy piesne nielen z Abova, ale aj iných slovenských regiónov. Ich vystúpenia nie sú o súťaži, kto je najlepší, ale ukázať, v čom sú dobrí, čo ich baví a napĺňa a podeliť sa s tým so svojimi rovesníkmi i divákmi. Každý z účinkujúcich je hviezda, ktorá žiari v súhvezdí ľudí tešiacich sa zo života, talentovaných a nestarnúcich.

Organizátorom podujatia je Seniorská rada mesta Košice v spolupráci s K13 – Košické kultúrne centrá.

 Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.