Sharing Training: Popping basic s Martinom Casperom Matejom

Dátum a čas:
pondelok - 11. 04. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Putovný pilotný projekt Sharing Training, ktorý odštartoval v rámci iniciatívy PST – priestor súčasného tanca v minulom roku, pokračuje ďalej. Je to otvorený tréning (priestor) pre tanečníkov, performerov, pedagógov tanca a všetkých, ktorí pracujú s pohybom. Slúži na vytvorenie siete medzi umelcami, pracujúcimi v performačnom či tanečnom odbore, pedagógmi a čerstvými absolventmi tanca na odovzdanie si skúseností, budovanie vzťahov a podporu komunikácie.

V tomto roku sú hosťujúcim priestorom Kasárne/Kulturpark vždy v pondelok od 18:00 do 20:00 hod. Každý tréning vedie niekto iný. Ďalší pod názvom Popping basic povedie 11. apríla lektor tanečného centra Outbreak Košice Martin Casper Matej. Popping je streetový tanečný štýl, založený na technike rýchlej kontrakcie a uvoľnenia svalov, vďaka ktorej sa na tele vytvára charakteristický otras, označovaný ako pop či hit. Tanec pochádza zo 60. – 70. rokov 20. storočia a postupne vznikal na niekoľkých miestach Kalifornie.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.