Sharing Training s Alexandrou Mirekovou

Dátum a čas:
pondelok - 09. 05. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


 Putovný pilotný projekt Sharing Training je otvorený tréning (priestor) pre tanečníkov, performerov, pedagógov tanca a všetkých, ktorí pracujú s pohybom. Slúži na vytvorenie siete medzi umelcami, pracujúcimi v performačnom či tanečnom odbore, pedagógmi a čerstvo vyštudovanými tanečníkmi na odovzdanie si skúseností, budovanie vzťahov a podporu komunikácie. V tomto roku sú hosťujúcim priestorom súčasného tanca Kasárne/Kulturpark.

Každý tréning vedie niekto iný. Konajú sa vždy v pondelok od 18:00 do 20:00 hod. v budove Bravo. Ďalší povedie 9. mája členka tanečného zoskupenia Heeb.She Alexandra Mireková. Témou je CENTRUM. Tanečníci sa sústredia na centrum ľudského tela. Aktívne ťažisko je základom pre efektívny pohyb, pre zvládnutie dynamiky a kontrolu pohybu. Tréning bude pozostávať z cvičení, ktoré sú zamerané na posilnenie jadra a následne si prípravu vyskúšajú v tanečnom pohybe.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.