Sharing Training s Katarínou Rampačkovou

Dátum a čas:
pondelok - 02. 05. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


 Putovný pilotný projekt Sharing Training je otvorený tréning (priestor) pre tanečníkov, performerov, pedagógov tanca a všetkých, ktorí pracujú s pohybom. Slúži na vytvorenie siete medzi umelcami, pracujúcimi v performačnom či tanečnom odbore, pedagógmi a čerstvo vyštudovanými tanečníkmi na odovzdanie si skúseností, budovanie vzťahov a podporu komunikácie. V tomto roku sú hosťujúcim priestorom súčasného tanca Kasárne/Kulturpark.

Každý tréning vedie niekto iný. Konajú sa vždy v pondelok od 18:00 do 20:00 hod. v budove Bravo. Ďalší povedie 2. mája Katarína Rampačková, profesionálna tanečnica a choreografka. Jej víziou je rozvoj tanečnej scény v rodných Košiciach. Trinásť rokov študovala v zahraničí. Po návrate domov zistila, že tanečná scéna je podelená do niekoľkých uzavretých skupín, pracujúcich osobitne. Tanečníci, pedagógovia či študenti medzi sebou nekomunikovali a nespolupracovali, čo ju doviedlo k vízii založiť Dom tanca. Tréningy sú cestou k dosiahnutiu tohto cieľa.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.