Sharing Training s Lindou van Dalen

Dátum a čas:
pondelok - 16. 05. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Putovný pilotný projekt Sharing Training je otvorený tréning (priestor) pre tanečníkov, performerov, pedagógov tanca a všetkých, ktorí pracujú s pohybom. Slúži na vytvorenie siete medzi umelcami, pracujúcimi v performačnom či tanečnom odbore, pedagógmi a čerstvo vyštudovanými tanečníkmi na odovzdanie si skúseností, budovanie vzťahov a podporu komunikácie. V tomto roku sú hosťujúcim priestorom súčasného tanca Kasárne/Kulturpark.

Každý tréning vedie niekto iný. Konajú sa vždy v pondelok od 18:00 do 20:00 hod.v budove Bravo. Ďalší povedie 16. mája Linda van Dalen, Holanďanka, ktorá vyrastala na východnom Slovensku. Študovala v ateliéri Nové médiá na Fakulte umení Technickej univerzity a založila prvé arteterapeutické centrum CHAT – Centrum pre kreatívnu liečbu arteterapiou, čiže terapiou umením. Venuje sa prevažne performancii, spojenej s interaktivitou.

Počas tréningu sa budeme venovať každému milimetru na našom tele, spoznávať ho, skúmať a objavovať. Vyskúšame si niekoľko pohybových techník, ktoré upokojujú, uvoľňujú napätie a redukujú úzkosti. Počas druhej polovice tréningu zo seba vytancujeme všetku ťažobu až kým sa nebudeme cítiť ľahkí ako pierko. Ak bude krásne počasie, ukončíme tréning vonku na tráve.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.