Sharing Training s Michaelou Sabolovou

Dátum a čas:
pondelok - 23. 05. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Putovný pilotný projekt Sharing Training je otvorený tréning (priestor) pre tanečníkov, performerov, pedagógov tanca a všetkých, ktorí pracujú s pohybom. Slúži na vytvorenie siete medzi umelcami, pracujúcimi v performačnom či tanečnom odbore, pedagógmi a čerstvo vyštudovanými tanečníkmi na odovzdanie si skúseností, budovanie vzťahov a podporu komunikácie. V tomto roku sú hosťujúcim priestorom súčasného tanca Kasárne/Kulturpark.

Každý tréning vedie niekto iný. Konajú sa vždy v pondelok od 18:00 do 20:00 hod.v budove Bravo na 3. poschodí. Ďalší na tému „Telo. Pohyb častí, pohyb celku“ povedie 23. mája členka tanečného zoskupenia Heeb.She Michaela Sabolová. Na tanečníkov čaká zahriatie, prekrvenie a rozdýchanie tela, pohybové cvičenia na prepojenie všetkých častí tela, práca s telesnými zónami v skupine a jednotlivo a pohybové variácie Kto si? Kde si? Kam ideš?

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.