Sharing training špeciál: DANCEOKE OPEN AIR

Dátum a čas:
piatok - 25. 08. 2017 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Leto v parku pokračuje a toto je pozvánka pre všetkých priaznivcov leta a dobrej zábavy na predposledný festivalový večer v areáli Kasární/Kulturparku, ktorý vás zaručene  roztancuje! Postará sa o to PST- Priestor súčasného tanca 25. augusta o 21:00 hod.

Danceoke je ako karaoke, ale namiesto spievania sa tancuje a kopírujú sa pohyby zo známych tanečných videoklipov. Nadrozmerné premietacie plátno s tanečnou video-projekciou v parku pod holým nebom vás zláka do tanca. Výhovorka „ neviem tancovať“, neexistuje… a zábava sa stupňuje s rastúcim počtom tancujúcich ľudí. Toto si rozhodne nemôžeš nechať ujsť.

Navrhni tanečné video, ktoré si chceš zatancovať v parku. Do playlistu môžeme zaradiť aj videoklipy podľa vášho návrhu. Ak máš tip, napíš na pst.kosice@gmail.com do štvrtku (24. 8. do 18:00 hod.. Vyžrebujeme 3 videoklipy. Bude medzi nimi aj to tvoje?

PST – Priestor súčasného tanca je iniciatíva na podporu profesného rozvoja tanečných interpretov, choreografov, pedagógov, študentov – ľudí, ktorí žijú, živia sa, pôsobia a tvoria v oblasti súčasného tanečného umenia. Ide o vytvorenie miesta pre stretávanie sa, konfrontáciu, vzdelávanie a odovzdávanie si skúseností. Cieľom je formou sharing tréningov, tvorivých dielní, rezidencií, medzinárodných workshopov a tvorbou predstavení podporiť súčasný tanec v meste Košice.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.