Sharing Training – tanečný workshop

Dátum a čas:
utorok - 13. 12. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Priaznivci tanca sa môžu tešiť na ďalšie Sharing Trainingy, ktoré sa konajú vždy v utorok v budove Bravo na 1. poschodí v Kasárňach/Kulturparku od 18:00 do 20:00 hod. Najbližší sa uskutoční 13. decembra.

Sharing Training je otvorený tréning (priestor) pre tanečníkov, performerov, pedagógov tanca a všetkých, ktorí pracujú s pohybom, zaujímajú ich rôzne pohybové prístupy a možnosti nazerania  na telo, pohyb, tanec a radi získavajú nové poznatky a pohybové skúsenosti.

Tréningy fungujú na horizontálnej úrovni a každý vedie iný lektor. Ide o výmenu skúseností v odboroch – súčasný tanec, joga, klasický tanec, moderný tanec, jazz, kontaktná improvizácia atď. Slúžia aj na vytvorenie siete medzi umelcami, pracujúcimi v performačnom či tanečnom odbore, pedagógmi a tanečnými absolventami na odovzdanie si skúseností, budovanie vzťahov a podporu komunikácie.

Organizátorom je PST – Priestor súčasného tanca. Je to iniciatíva na podporu profesného rozvoja tanečných interprétov, choreografov, pedagógov, študentov – ľudí, ktorí žijú, živia sa, pôsobia a  tvoria v oblasti súčasného tanečného umenia. Ide o  vytvorenie miesta pre stretávanie sa, konfrontáciu, vzdelávanie a odovzdávanie si skúseností. Cieľom je formou sharing tréningov, tvorivých dielní, rezidencií, medzinárodných odborných seminárov podporiť osobnostný rozvoj umelcov a domácej scény v  kontexte medzinárodných umeleckých tendencií.

Viac na: www.facebook.com/pst.kosice alebo pst.kosice@gmail.com


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.