SHOW CUP 2018 – choreografická tanečná súťaž

Dátum a čas:
sobota - 10. 02. 2018 - 7:00 - 19:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Tanečná škola SHOW DS Košice organizuje už 5. ročník choreografickej súťaže SHOW CUP 2018  pre všetky tanečné štýly. Miestom obľúbeného podujatia bude znovu Kunsthalle/Hala umenia, kde sa stretnú tanečníci rôznych vekových kategórií 10. februára. Je to otvorená súťaž pre tanečné školy, umelecké školy, konzervatória, centrá voľného času, materské a základné školy, tanečné súbory a skupiny zo Slovenska a zo zahraničia.

Súťaž je rozdelená do štyroch kategórií: sólo tanečník, duo/trio, skupina (4 – 8) a formácie (9 a viac). Priestor dostanú pokročilí tanečníci aj začiatočníci. Striedať sa budú tanečné disciplíny STREET DANCE choreografie ľubovoľných štýlov, HipHop, House dance, B-Boying (breakdance), Popping, Locking, DanceHall, Waacking). Diváci uvidia folklór, mažoretky (Pom-pom, paličky + iné náradie, Cheerleading/sportmajorette), ale tiež spoločenské tance (LAT choreografie, ŠTT choreografie, salsa, merengue, bachata choreografie,tango argentino choreografie, swing. Chýbať nebude rock´n roll, scénické choreografie (jazz dance, balet), výrazový tanec, Show Dance (pop, disco), open či brušný tanec. Pre najmenších sú pripravené tvorivé dielne pre materské školy.

Výkony súťažiacich bude hodnotiť medzinárodná porota zložená z uznávaných tanečníkov a choreografov. Súťaž SHOW CUP 2018 bude moderovať IZI, ktorý zaspieva niekoľko svojich skladieb.

Vstupné: 4 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.