Show cup 2020 – tanečná súťaž

Dátum a čas:
nedeľa - 16. 02. 2020 - 9:00 - 21:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Motivovať deti a dať im priestor porovnať sa s ostatnými je cieľom otvorenej choreografickej súťaže pre všetky tanečné štýly Show cup, ktorého už šiesty ročník pripravuje tanečná škola SHOW DS Košice. Je určená pre tanečné a umelecké školy, konzervatóriá, centrá voľného času, materské a základné školy, tanečné súbory a skupiny zo Slovenska i zahraničia, pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Prezentovať sa dostanú priestor tanečníci rôznych vekových kategórií 16. februára 2020 v Kunsthalle/Hale umenia. Predstavia sa sólisti, dvojice, trojice, skupiny či formácie.

Vlani sa predviedlo 2200 tanečníkov v 240 choreografiách a zastúpení boli aj baletný súbor a sólisti z Kyjeva, čím súťaž získala medzinárodný rozmer. Účastníci budú zápoliť v tanečných disciplínach Street Dance, folklór, mažoretky, spoločenské tance, rock´n roll, scénické choreografie, výrazový tanec, Dance show, open či brušný tanec. Pre začiatočníkov je to silná motivácia na to, aby zistili, že stále majú na čom pracovať a venovali sa tancu aj ďalej. Súťažiacich bude počas celého dňa hodnotiť odborná porota zložená z uznávaných tanečníkov a choreografov.

Vstupné: 5 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.