ZRUŠENÉ!!! SlovakiaTech Forum – Expo 2020

Dátum a čas:
utorok - 13. 10. 2020 - štvrtok - 15. 10. 2020 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V súvislosti s opatreniami na zamedzenia šírenia ochorenia COVID-19 bolo podujatie zrušené.  

——————————————————————————————————————————————————————

V poradí už 3. ročník medzinárodnej odbornej konferencie a prezentačného inovačno-technologického veľtrhu firiem so zameraním na vedu, výskum a inovácie v priemysle a priemyselných technológiách, energetike, logistike a v oblasti životného prostredia SlovakiaTech Forum – Expo 2020 sa uskutoční v priestoroch Kasární/Kulturparku v dňoch 13. – 15. októbra 2020. Tohtoročnou témou je Technology meets Humanity/Humanity meets Technology.

Na konferencii vystúpi viac ako 150 domácich i zahraničných inovačných a technologických spíkrov. Najväčšia technologická udalosť roka prinesie prezentácie, nevšedné expozície, hodnotné workshopy, networking, ale tiež novinku – partnerské podujatia. Určená je pre odbornú verejnosť, zástupcov technologických a inovatívnych firiem, verejnej správy, univerzít, vysokých škôl, vedy a výskumu. SlovakiaTech ponúkne účastníkom počas troch dní tri tematické okruhy:  „Technology meets humanity“, „Humanity meets technology“ a „Capital meets Ideas“.

Vstup na konferenciu je bezplatný s podmienkou registrácie.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.