SlovakiaTech Fórum – Expo Košice 2021 – konferencia

Dátum a čas:
utorok - 14. 09. 2021 - streda - 15. 09. 2021 - 9:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


 „Najvyšší čas naštartovať našu ekonomiku inováciami!“ V tomto duchu sa bude niesť 3. ročník konferencie SlovakiaTech Forum – Expo Košice 2021, ktorý sa bude konať 14. – 15. septembra 2021 v Kasárňach/Kulturparku. Najväčšia technologická konferencia na Slovensku a medzinárodná inovačnýa technologický veľtrh bude unikátnou príležitosťou pre stretnutie slovenských a zahraničných odborníkov z oblasti vedy, výskumu, inovácií, priemyselných technológií, dopravy a logistiky, energetiky, životného prostredia a vzdelávania. Zároveň pôjde o jedinečnú možnosť prezentácie vedeckého a inovačného potenciálu slovenských firiem. Témou podujatia je Humanity meets Technology/Technology meets Humanity.

Počas dvoch dní sa na troch pódiách vystrieda viac ako sto domácich a zahraničných spíkrov z prostredia technologických firiem, startupov a investorov. Slovensko potrebuje po kríze naštartovať inováciami! Zakladateľ SlovakiaTechu a bývalý minister hospodárstva Juraj Miškov je presvedčený, že nemôžeme čakať len na to, čo a kedy urobí vláda. „Každý z nás sa môže pričiniť o to, aby sme po koronakríze opäť rozbehli slovenskú ekonomiku, zvýšili jej výkon i atraktivitu a práve SlovakiaTech Forum – Expo 2021 je na to vynikajúcou príležitosťou.“

Program SlovakiaTech 2021 nájdete na www.slovakiatech.sk. Vstup na konferenciu je bezplatný. Podmienkou je on-line registrácia cez stránku www.slovakiatech.sk.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.