Snehová kráľovná – tanečná rozprávka

Dátum a čas:
sobota - 26. 01. 2019 - 13:00 - 14:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V januárovej programovej ponuke v Kasárňach/Kulturparku nebude deťom chýbať ich obľúbená rozprávka Snehová kráľovná. Tanečné predstavenie pre najmenších pripravila Súkromná základná umelecká škola VIVA Zádielska Košice. Budú si ho môcť pozrieť 26. januára 2019 o 15:00 hod. Predstavia sa v ňom žiaci SZUŠ VIVA a študenti súkromného konzervatória.

Upravený príbeh na motívy rozprávky Hansa Christiana Andersena v réžii Kataríny Sninskej je vytvorený z klasických, moderných a ľudových tancov. Rozprávka o sile lásky a priateľstva dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu. Odvážna Gerda sa musí vydať na dlhú cestu po zamrznutej krajine, aby našla a oslobodila svojho kamaráta Kaya, ktorého odviedla Snehová kráľovná do svojej ríše snehu a ľadu. Gerda cestou zažije veľa dobrodružstiev a napriek dlhej púti sa nevzdáva nádeje, že svojho kamaráta opäť uvidí.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.