ZRUŠENÉ!!! Sociálne divadlo Hopi Hope: Cisárové nové šaty a Zlatovláska

Dátum a čas:
nedeľa - 05. 12. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Festival amatérskych divadiel nezabudol ani na detského diváka. V nedeľu, 5. decembra 2021 o 10:00 hod. vystúpi v Kasárňach/Kulturparku Sociálne divadlo Hopi Hope s dvoma rozprávkami Cisárove nové šaty a Zlatovláska. „Hopehopáci“ sú veľmi šikovní, hoci handicapovaní herci, čo vám isto dokážu na javisku. 

Kto by nepoznal príbeh cisára, ktorý utrácal všetky peniaze na parádu. Každú hodinu si obliekal iný odev. Raz prišli do mesta šibali, ktorí sa vydávali za tkáčov a prisľúbili utkať najkrajšiu látku na svete. Šaty z nej sú však neviditeľné pre hlupákov a tých, čo nie sú súci zastávať svoj úrad. A cisár sa rozhodol také šaty mať a rozoznať múdrych od hlúpych. Ako to dopadlo? Veď to viete, cisár zostal nahý a hlupákmi sa stali všetci, aj keď si to nikto nechcel priznať.

Na deti čaká ešte raz kde bolo, tam bolo, bola raz jedna rozprávková krajina a v nej žili trápni princovia, protivné princezné, ale aby láska zvíťazila, nejako sa museli aj oni dať dohromady. Pozrieť si budú môcť vtipné parodické spracovanie klasickej rozprávky Zlatovláska, v ktorej sa princ Bajaja a hlúpy Jano vydávajú na cestu za jej záchranou.

Podujatie sa koná v režime OP.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.