Spevom a tancom za zdravím

Dátum a čas:
štvrtok - 23. 09. 2021 - 10:00 - 12:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Seniori z Košíc stále dokazujú, že ešte nepatria do starého železa, ale na pódium, kde môžu ukázať svoj talent a prezentovať, čo vedia. Podujatie Seniorská hviezda, ktoré je nesúťažnou prehliadkou ich celoročných aktivít, po ročnej prestávke mení svoj formát na Spevom a tancom za zdravím.

Členovia klubov seniorov, denných centier a občianskych združení seniorov mesta Košice predvedú svoje spevácke, recitátorské, tanečné či herecké umenie 23. septembra 2021 o 10:00 hod. pred budovou Alfa v Kasárňach/Kulturparku. V deň prehliadky „hviezdia“ všetci účastníci bez rozdielu, či zanôtia po slovensky alebo v inom jazyku a nárečí. Znejú vždy piesne nielen z Abova, ale aj iných slovenských regiónov. Ich vystúpenia nie sú o súťaži, kto je najlepší, Chcú len ukázať, v čom sú dobrí, čo ich baví a napĺňa a podeliť sa s tým so svojimi rovesníkmi i divákmi.

Kultúrno-spoločenské podujatie organizuje Rada seniorov mesta Košice. Vzhľadom na to, že sa prehliadka koná v exteriéri a za dodržiavania protiepidemiologických opatrení, trvanie jedného vystúpenia sa skracuje na 5 minút.

Vstup na prehliadku sa riadi režimom OTP (osoby s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní Covidu).

 Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.