SPORT & FAMILY DAY

Dátum a čas:
sobota - 07. 05. 2016 - nedeľa - 08. 05. 2016 - 8:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Prvý ročník SPORT & FAMILY DAY (festival pre celú rodinu), ktorý sa uskutoční v areáli Kasární/Kulturparku v dňoch 7. a 8. mája od 10:00 do 17:00 hod., je rodinne zameraný projekt s ambíciou stať sa vysnívaným miestom návštev detí, mládeže, ale aj celých rodín. Programom a dramaturgiou, prispôsobenou jednotlivým skupinám, zahŕňa všetky vekové kategórie. Podľa veku a typu zábavy bude podujatie rozdelené na pocitovú (workshopy) a veľtržnú časť.

Deti aj rodičia si prídu na svoje a všetko, čo hľadajú v rámci detského sveta, spoločných rodinných športových, ale aj nešportových aktivít, nájdu práve tu. Súčasťou bohatého programu budú autogramiády známych športovcov, hercov a spevákov. Sprievodným programom budú hudobné vystúpenia.

Mesto Košice, ako druhé najväčšie mesto na Slovensku z hľadiska sídelnej štruktúry Slovenskej republiky, je definované ako centrum nadregionálneho významu. V roku 2013 mesto Košice získalo titul Európskeho hlavného mesta kultúry. Na tento projekt úspešne nadväzujú aj v roku 2016, kedy sa stali Európskym  mestom športu. Aj na základe týchto skutočností sme sa rozhodli projekt SPORT & FAMILY DAY zorganizovať práve v Košiciach.
Cieľom je v čo najväčšej miere stotožniť sa s potrebami a záujmami detí a rodiny. Víziou projektu je vytvoriť novú celoslovenskú tradíciu v spojení športu a rodiny.

Vstupné: 7. 5. zdarma, 8. 5. deti 3 €, dospelí 5 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.