Stand up Comedy 2

Dátum a čas:
piatok - 12. 06. 2015 - 16:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Obľúbený formát Stand up Comedy sa teší veľkej obľube a po úspešnom predstavení v marci si veselý večer a inteligentný humor v Kasárňach/Kulturparku znovu vychutnáme 12. júna. Pre veľký záujem sú pripravené hneď dve, po sebe nasledujúce vystúpenia komikov, ktoré sú už, žiaľ, beznádejne vypredané. Za vstupenkami sa len tak zaprášilo. Druhé pokračovanie bude s exkluzívnou zostavou KRISTÍNA FARKAŠOVÁ, STANO STANLEY STAŠKO, JURAJ „ŠOKO“ TABAČEK a MICHAEL SZATMARY. Táto štvorica sa postará o zábavu o 18:00 a 20:00 hod.

O tom, že stand-up komici vedia dostať publikum do varu, niet pochybností. Hlavným nástrojom komédie je verbálny prejav a obvykle pozostáva z rozprávania vtipov a vtipnej interpretácie najrôznejších tém a udalostí v živote ľudí a spoločnosti. Tí, ktorí zažili marcovú atmosféru, vedia, o čom večer bude a že nikto nezostane v smútku.

MICHAEL SZATMARY je cez deň seriózny novinár v televízii, večer komik a muzikant. Skladá hudbu a účinkuje v stand up comedy. Odchovaný je na Silných rečiach. Má vlastnú komediálnu talk show F(L)ÓÓR. STANO STANLEY STAŠKO a JURAJ ŠOKO TABAČEK sú herci a dvaja z Troch tvorivých tvorov, improvizačného divadla na rôzne témy podľa želania publika, ktorí si vedia z divákov vystreliť na počkanie. Do Košíc prichádzajú s vysoko nákazlivým humorom. Tomuto náročnému žánru sa venuje aj herečka KRISTÍNA FARKAŠOVÁ, ktorá pred takým vystúpením prežíva veľkú trému. Treba totiž rozosmiať plnú sálu a udržať ľudí v pozornosti. V Silných rečiach Jána Gorduliča sa už všeličomu priučila. Najviac vraj zaberajú príbehy o sexe, ale najmä to, keď komik strápňuje sám seba. Stand up comedy považuje za herecký tréning. Takže  si príde do Kulturparku trochu zatrénovať.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.