Stand up Comedy – VYPREDANÉ!

Dátum a čas:
sobota - 19. 11. 2016 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na veľkú dávku situačného humoru sa môžu opäť pripraviť priaznivci Stand up Comedy s obľúbenými komikmi, ktorí návštevníkov Kasární/Kulturparku pravidelne zabávajú. Úsmev na tvári sa im vykúzli ešte skôr, ako známi zabávači otvoria ústa. Ich vystúpenia sú vždy beznádejne vypredané. Ľudia sa jednoducho radi smejú. Už 19. novembra o 20:00 hod. im zaútočí na bránice štvorica humoristov, ktorá nemá zľutovania a prinúti aj tých najväčších skeptikov vidieť život z tej lepšej stránky. A určite sa tomu netreba brániť.

Michael Szatmary – vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny novinár, no dnes muž na materskej, ktorý sa našiel v standupe. Keby nebol Seinfeld starší a lepší, určite by sa učil od neho.

Gabo Žifčák – Tatranec s nadváhou, divadelný kritik, no zároveň aj geodet. Jeho životným poslaním je nájsť si lásku a zabávať ľudí. Jedno z toho sa mu darí výborne.

Dano Čistý – keby nebol ITečkár, bol by historik. Stand up komik s nezvyčajne upokojujúcim prejavom, no s explozívnymi pančlajnami. Ako jediný zo štvorice je ženatý a so živým človekom.

Peter „Petiar“ Lachký – komediálny gitarista alebo gitarový komik. Ťažko povedať. Určite je to muzikant s humorom. Ak mu vtip nevyjde, vždy to nejako zahrá.

Vstupné: 6 € predpredaj/8 € na mieste

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.