Stand-up Comedy: Szatmary, Joe Trendy, Simona, Samo Trnka (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
sobota - 24. 07. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Keď neviete, čo robiť so sebou v horúcich letných dňoch, tak si spomeňte na Mrázika a nesmrteľnú frázu „Je ti teplo, dievčička?“ a hneď vám zmrzne úsmev. Vieme však, kto vám ho zaručene rozmrazí. Stačí prísť na Leto v Kulturparku a o zábavu a široký úsmev sa vám postarajú známi zabávači so svojimi vtipnými príhodami zo života. Nenechajte ich rozprávať len tak do vetra a trápiť sa s tým, aby vás rozosmiali, ale smejte sa preto, že vás to baví, tak ako ich. Naozaj sú vtipní. Vycerte zuby a je úplne jedno, či sú pravé alebo náhrady.

Ostrieľaní komici sa po jednom postavia na pódium pred mikrofón proti prevahe obecenstva s očakávaním, že ste si nezaplatili vstupné preto, aby ste sa mračili. Nekazte to, na to naozaj nie je nikto zvedavý. Ostatní sa chcú baviť a keď plakať, tak len od smiechu. Michael Szatmary, Simona, Joe Trendy a Samo Trnka vedia bránice riadne potrápiť. Znudení pesimisti nech zostanú 24. júla 2021 o 19:00 radšej doma, ostatní sú vítaní. Keď zábava, tak s optimistami nielen na pódiu, ale aj v hľadisku. Stand-up comedy je to, čo potrebujete na zlepšenie nálady a týmto „vtipálkom“ sa to bez srandy darí. Inak by ste na ich vystúpenia, na ktoré je akosi vždy málo vstupeniek, nechodili a ani na sociálnych sieťach nehľadali.

Vstupné: 10 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.