Tri tvorivé tvory – divadelná improvizácia (VYPREDANÉ)

Dátum a čas:
piatok - 15. 01. 2016 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Rok 2016 privítame 15. januára s divadelno-humornou trojicou 3T, teda s divadelno-improvizačnou skupinou troch hercov Tri tvorivé tvory, ktorá si užíva adrenalín na javisku. Tvoria ju Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano “Stanley” Staško.

Každé predstavenie je spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, cesta do krajiny fantázie a temných zákutí ľudskej predstavivosti. Neplatia žiadne obmedzenia,  herci spracovávajú  vlastné skúsenosti i spontánne podnety do autentického príbehu. Divadelná improvizácia je umelecký tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov a predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným dielom. Je premiérou a derniérou zároveň, ide teda o neopakovateľný zážitok z tvorivého procesu a vzniku predstavenia priamo pred očami publika.

Predstavenia sú interaktívne a smerovanie deja určuje alebo v procese pozmení divák. Ich improvizácia je v značnej miere situačná. Znamená to, že humor vzniká priamo na javisku. Často ním prekvapujú aj seba samých, čo sa snažia využiť, ale nebránia sa ani scudzovaciemu efektu, keď priznajú, že aj ich to zaskočí a baví. Divák toto priznanie ocení. Pri každom predstavení vytvárajú novú a nepredvídateľnú divadelnú hru, čo v praxi znamená, že vytvárajú dej, postavy, prostredie priamo pred divákmi na tému, ktorú si zvolia oni. Každú tému sa snažia naplniť humorom a zmysluplne uzavrieť.

Vstupné: 5 € /VYPREDANÉ)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.