Stand Up Comedy vol. 3

Dátum a čas:
sobota - 27. 02. 2016 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Aj v tomto roku máme pre milovníkov humoru pripravené ďalšie pokračovanie Stand Up Comedy. Tentoraz so Samom Trnkom, Tomášom Hudákom, Matejom Adámym a Michaelom Szatmarym. Publikum v Kunsthalle/Hale umenia (pre veľký záujem sa podujatie presúva z vypredaných Kasární/Kulturparku do väčších priestorov) príde rozveseliť a rozosmiať štvorica stand-up komikov 27. februára o 20:00 hod. Tí, ktorí už niekedy zažili neopakovateľnú a vtipnú atmosféru v ich spoločnosti vedia, do čoho idú a opäť raz sa zabavia.

Politický satirik, satirický básnik a internetový humorista. Samo Trnka “tancuje” slovenskou humoristickou scénou ladnosťou sebe vlastnou. Tomáš Hudák je jedným z najtalentovanejších slovenských humoristov súčasnosti. Pracoval pre SME, TV Markízu a RTVS. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand-up comedy show. Michael Szatmary je zakladateľom časopisu židovskej komunity, redaktor správ a hudobník. V show sa preslávil svojimi poctivo spracovanými a vyšperkovanými standupmi. Okrem toho je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)óór. Politológ Matej Adámy je chodiaca encyklopédia amerického televízneho humoru. Autorsky je brilantne svoj – úchylne cynický glosátor svojho života, verejného diania a populárnej kultúry.

Vstupné: 5 €

https://www.facebook.com/events/907432056005986/946019418813916/

Lístky v predaji: http://ticketware.eu/p/37FJ


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.