Stand Up Comedy – zábavná show

Dátum a čas:
sobota - 11. 06. 2016 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Vo veľkom predstihu je vždy do posledného miesta vypredané. Také sú stretnutia so stand-up komikmi, ktorí vždy dostanú publikum do varu a záchvatov smiechu. Obľúbený formát Stand Up Comedy sa stále teší veľkému záujmu a nebude tomu inak ani v júni. V poradí už štvrté pokračovanie v Kasárňach/Kulturparku bude opäť jedna veselá kopa zabávačov, ktorí prídu rozveseliť ľudí. Chýbať nebude už starý známy Michael Szatmary, ktorému budú robiť spoločnosť  Lujza, Jakub Gulík a Rado Ondřejíček s prezývkou Cynická obluda.

Táto štvorica sa postará o veselý večer 11. júna o 20:00 hod. Pripravte sa na veľkú dávku humoru, inteligentnej zábavy a vtipné interpretácie najrôznejších tém a udalostí z bežného života. Show bude frontálnym útokom na bránice, ktorému je len veľmi ťažké ubrániť sa. Ale kto by sa bránil. Obecenstvo sa chce predsa smiať. „Podarenej“ štvorici  sa to po skúsenostiach isto podarí.

Vstupné: 6 € predpredaj/8 € na mieste


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.