STREET DANCE a BBOYING – tanečný workshop

Dátum a čas:
piatok - 04. 09. 2015 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Výmenník Brigádnická


Jednou z noviniek vo Výmenníku Brigádnická budú od septembra pravidelné tanečné workshopy pod vedením street dancera Michala Michalčíka z tanečnej skupiny KAMIKADZE CREW. Na bezplatných hodinách sa aj úplný začiatočník naučí základy tanečných štýlov STREET DANCE a BBOYING. Stačí prísť na stretnutia každý piatok popoludní. Prvá lekcia, ktorá je vhodná pre deti od 6 rokov, sa začína 4.septembra o 17.00 hod.

kamikadze2Tanečná skupina KAMIKADZE CREW vznikla v Košiciach v roku 2005. Odvtedy vyškolila niekoľko desiatok výborných tanečníkov, ktorí majú za sebou rad vystúpení, tanečných súťaží a battlov. Michal Michalčík je zakladateľom, choreografom a trénerom tanečníkov. Sám sa tancu aktívne venuje už 18 rokov

Snažíme sa ponúkať kvalitné základy tanca, rozširovať komunitu ľudí, venujúcich sa tancu, otvárať nové možnosti pre mládež, zakladať nové kamarátske vzťahy, a hlavne ukázať, že tanec je liekom na všetko,“ hovorí lektor.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.