STROMY – kreatívny denný tábor pre deti

Dátum a čas:
utorok - 17. 08. 2021 - štvrtok - 19. 08. 2021 - 9:00 - 14:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


PST – Priestor Súčasného Tanca pripravil pre deti  vo veku 5 – 10 rokov kreatívny denný tábor STROMY v priestoroch Kníhkupectva Artforum, Kina Úsmev, Kasární/Kulturparku a Botanickej záhrady UPJŠ v dňoch 17. – 19. augusta 2021 od 9:00 do 14:00 hod. Bude to letná hravá tvorivá zlúčenina pohybu, improvizácie, tanca a literatúry.

Deti budú spoločne tvoriť PRÍBEH STROMOV – príbeh človeka v prírode a prírody v človeku. Budeme komunikovať bez slov, cez naše korene. Tvoriť našim telom. Hrať sa a tancovať. Necháme sa inšpirovať obrazmi a scenériou okolo nás a v nás. Na záver túto tvorbu odprezentujú rodičom formou krátkeho predstavenia v Botanickej záhrade UPJŠ.

Tábor pozostáva z kreatívnych dielní, ktoré sú zamerané na rozvoj tvorivých zručností detí: LITERÁRNO-VÝTVARNÁ DIELŇA: čítane, načúvanie, ilustrácia, inšpirácia PERFORMANCE: pozvanie do príbehu, krátke tanečné predstavenie

POHYBOVO-TANEČNÁ DIELŇA: vnímanie a vyjadrovanie sa telom

TANEČNO-IMPROVIZAČNÁ DIELŇA: komunikácia bez slov

SCÉNOGRAFICKÁ DIELŇA: zasadenie tanečného materiálu do scenérie Botanickej záhrady UPJŠ a práca s priestorom a objektmi v ňom

CHOREOGRAFICKÁ DIELŇA: kompozícia umeleckého diela

Cena za tábor je 55 €/dieťa (súrodenecká zľava 90 €). Maximálny počet detí je 16.  Informácie  a registrácia: pst.kosice@gmail.com, 0911 811 095. Na základe registrácie dostanete podrobný harmonogram a organizačno-technické informácie k táboru. Desiata (ovocie + pitný režim) je v cene tábora. Obed z vlastného pribaleného jedla bude formou spoločného stolovania alebo pikniku.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.