Summer KidLab – DVA a Game lab

Dátum a čas:
štvrtok - 09. 07. 2015 - 7:00 - 14:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


K13 – Košické kultúrne centrá pripravili pre prázdninujúce deti špeciálny program vo svojich zariadeniach. V termíne od 6. 7. do 17. 7. sa tradičné kidlaby presúvajú do výmenníkov na sídliskách, kde spolu so skúsenými lektormi deti zažijú veľa zábavy na tematických workshopoch. Pravidelný program v jednotlivých výmenníkoch obohatia Fashion KidLab, zameraný na módu, hudobný Music KidLab, tanečné ochutnávky či Detský výtvarný ateliér DVA.

Vo štvrtok, 9. júla, budú účastníci Summer KidLabu počas dňa na dvoch miestach. Prázdninový deň začnú v Kunsthalle/Hale umenia, kde ich dopoludnia od 9:00 do 12:00 čaká podujatie DVA (Letný grafický ateliér). Vniknú do tajov kresby architektúry v exteriéri. Pred halou si pomocou klasickej vyškrabávacej techniky osvoja princípy zobrazovania architektúry (perspektíva, nadhľad, podhľad a tiež prácu na maliarskom stojane. Popoludní, od 14:00 do 16:00 budú vo Výmenníku Štítová. Na turnaji  Game lab budú hrať veľkoplošné scrabble a Človeče, nehnevaj sa.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.