Summer KidLab – Výmenník Brigádnická

Dátum a čas:
pondelok - 06. 07. 2015 - 7:00 - 13:00

Miesto konania:
Výmenník Brigádnická


K13 – Košické kultúrne centrá pripravili pre prázdninujúce deti špeciálny program vo svojich zariadeniach. V termíne od 6. 7. do 17. 7. sa tradičné kidlaby presúvajú do výmenníkov na sídliskách, kde spolu so skúsenými lektormi deti zažijú veľa zábavy na tematických workshopoch. Pravidelný program v jednotlivých výmenníkoch obohatia Fashion KidLab, zameraný na módu, hudobný Music KidLab, tanečné ochutnávky či Detský výtvarný ateliér DVA.

V pondelok, 6. júla, je pre deti na prázdninách otvorený Výmenník Brigádnická. Od 9:00 do 10:30 si pozrú Hudobnú rozprávku, v ktorej sa oboznámia s hudobnými nástrojmi. Po nej až do poludnia je pripravený Science lab, v ktorom si pod dohľadom lektorov otestujú svoje reflexy, pamäť, pozornosť a šikovnosť. Popoludní sa na Grafity workshope od 13:00 do 15:00 hod. pod vedením grafika Martina Marka zoznámia s témou grafity pútavou prezentáciou a konkrétnymi ukážkami rôznych štýlov tohto umenia. Budú si môcť vyskúšať, aké je byť na chvíľu „grafiťákom“ a vytvoria si svoje prvé grafity.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.