SumSum Band – koncert

Dátum a čas:
utorok - 07. 10. 2014 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V rámci festivalu Rozmanitosť vystúpi v Kasárňach/Kulturparku aj skupina SumSum Band. Izraelskí hudobníci na koncerte predvedú jedinečné spojenie folklórnych a rómskych tradícií. Zrod kapely sa datuje v roku 2008. Ich kariéra odštartovala na tureckom festivale vďaka náhodnému stretnutiu talentovaných hudobníkov. Harmonickú kombináciu temperamentu a individuality tvoria medzinárodne uznávaný huslista Nimrod Nol, saxofonista a gitarista Michael Ben Shimon, hráč na buzuke a iných strunových nástrojoch Tai Nikritin, vokálny virtuóz Netanel Goldberg, gitarista (kontrabas + basgitara) Shlomi Mor a hlavný producent unikátneho groove a autentických multietnických perkusií Zev Yaniv.

SumSum Bandu sa podarilo zhmotniť atmosféru ľudovej hudby z celého sveta do temperamentných „cigánskych“ rytmov a vášnivého akustického experimentu. Pätica úspešných albumov, desaťtisíce fanúšikov a medzinárodné turné sú dôkazy kvality. Bizarné, podmanivé, originálne, elektrizujúce vystúpenie si môžete užiť prvýkrát aj v Košiciach.

Vstupné: 8 €/4 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.