SWAP kníh

Dátum a čas:
nedeľa - 17. 10. 2021 - 16:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Radi čítate a kopia sa vám doma prečítané knihy? Nemáte chuť čítať detektívku po tretí raz alebo vaše deti vyrástli a detské knižky už nepotrebujete? Chcete sa ich zbaviť a ľúto vám je vyhodiť ich? Máme pre vás riešenie. Pozývame vás na SWAP kníh, ktorý pripravili K13 – Košické kultúrne centrá v spolupráci s Knižnicou pre mládež mesta Košice. Podujatie sa uskutoční v budove Bravo v Kasárňach/Kulturparku 17. októbra 2021 od 16:00 do 20:00 hod.

Okrem výmeny kníh je pripravený aj sprievodný program. Knižnica pre mládež mesta Košice pozýva na zážitkové čítanie o 16:30 hod. a o 18:00 hod. bude beseda so spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou.

Ako to celé funguje? Stačí priniesť nie viac ako 10 kníh a domov si môžeš odniesť, koľko budeš chcieť. Knihy by mali byť v dobrom stave – nepoškodené, kompletné, nepopísané, jednoducho také, ktoré by ste s dobrým pocitom daroval kamarátke alebo rodine. Na SWAP nepatria časopisy, noviny, manuály, brožúrky ani bulletiny z festivalov. Knihy, ktoré zostanú darujeme knižnici a časť z nich odnesieme do nemocnice.

Podujatie sa koná v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní Covidu)

Vstupné: 1 € (v cene je zápisné do knižnice pre nových členov)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.