Tančiareň pre seniorov

Dátum a čas:
nedeľa - 24. 03. 2019 - 13:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nedeľné popoludnia v Kasárňach(Kulturparku už tradične patria seniorom a zábave pri tanci. Obľúbené tančiarne sú v programovej ponuke aj v marci. Tanečná sála bude vyhradená všetkým, čo majú radi pohyb, dobre sa cítia v spoločnosti svojich priateľov a známych a nechcú chýbať tam, kde to stále žije. Nestalo sa ešte, aby priestor zostal prázdny, práve naopak, zakaždým je to podujatie, ktoré sa teší veľkému záujmu. Pri dobrej hudbe sa dá príjemne stráviť čas, zabudnúť na starosti a bolesti a stretnúť ľudí s rovnakými záujmami. Nezostávajte sedieť doma, ale príďte sa rozptýliť a pozhovárať sa a načerpať pozitívnu energiu pri šálke kávy, čaju či čaši vínka 24. marca 2019 o 15:00 hod.

Všetkých dobre naladených seniorov postaví zo stoličiek osvedčená hudobná dvojica Duo Gemini, ktorá do tanca hrá a spieva obľúbené šlágre zo svojho bohatého repertoáru. Nemôžete si to predsa nechať ujsť a už teraz sa tešiť na ďalšie stretnutie.

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.