Tančiareň pre seniorov

Dátum a čas:
nedeľa - 14. 04. 2019 - 13:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Seniori sa radi zabávajú a nenechajú si ujsť príležitosť zatancovať si. Pravidelne sa stretávajú v Kasárňach/Kulturparku, kde majú vyhradený priestor na to, aby si rozhýbali svoje telá. Tančiarne pre seniorov sú formátom, ktorý ich láka stále viac udržiavať sa vo forme. Už sa stalo pravidlom, že tanečný parket sa zapĺňa a len málokto zostáva sedieť. A účasť je vždy ukážková a presahuje sto hostí.  Je viac než isté, že v kúte nezostanú sedieť, ale rozhýbu sa v rytme hudby aj 14. apríla o 15:00 hod.

Do tanca im bude vyhrávať a spievať známe šlágre osvedčená dvojica Duo Gemini. Štyri vyhradené hodiny budú patriť ľuďom, ktorým sa nechce zostávať sedieť osamotene doma,  ale radšej tráviť čas s priateľmi v približne rovnakom veku a s rovnakými záujmami. A práve tančiarne sú tým, čo ich poháňa vpred a nabije energiou do ďalších dní, rozptýli a pobaví. Stačí prísť a vychutnať si jedinečnú atmosféru, ktorú si možno užiť do sýtosti, porozprávať sa, dať si šálku kávy a pritom sa ešte aj dobre baviť. Tým, ktorí ešte tančiareň  nenavštívili, možno odkázať iba  jedno – treba to napraviť a skúsiť zapadnúť do veselého kolektívu. Spája ho láska k tancu.

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.