Tančiareň pre seniorov ZRUŠENÉ!!!

Dátum a čas:
nedeľa - 15. 03. 2020 - 15:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, bola tančiareň zrušená.

Tančiareň pre seniorov bude opäť praskať vo švíkoch. Sála v Kasárňach/Kulturparku sa isto zaplní, tak ako vždy, na maximum. Tanečníci z radov skôr narodených sa jednoducho nikdy nevedia dočkať nedele a popoludnia, ktoré je vyhradené len im. Do víru ich dostane už tradičná hudobná zložka Duo Gemini. Manželská dvojica už presne vie, na ktorú strunu má zahrať a čo zanôtiť, aby sa návštevníci dali do pohybu. Zo stoličiek ich zavše zdvihnú hneď prvé tóny.

Keď sa v kalendári objaví dátum 15. marec 2020, nezabudnite sa dať do gala a prísť sa vyzvŕtať na tanečnom parkete. Výzve stretnúť priateľov, porozprávať sa, dať si kávu, čaj alebo drink, a hlavne si zatancovať, sa odolať nedá. Dvere tančiarne, ktorá láme rekordy, sa otvárajú o 15:00 hod. a štyri hodiny dobrej zábavy môžu odštartovať. A seniori sa už môžu začať tešiť na ďalšie stretnutie pri hudbe. To je naplánované na 22. marca 2020.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Tančiareň pre seniorov ZRUŠENÉ!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.