Tančiareň pre seniorov

Dátum a čas:
nedeľa - 06. 09. 2020 - 15:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Po veľmi dlhej prestávke sa už seniori nevedia dočkať chvíle, kedy sa budú môcť znovu pozvŕtať na tanečnom parkete a stretnúť sa s priateľmi na ich obľúbenom podujatí. Tančiareň v Kasárňach/Kulturparku zívala prázdnotou niekoľko mesiacov, teraz však prichádza chvíľa dobehnúť zameškané. Milovníkov tanca príde rozhýbať hudobná dvojica Duo gemini, ktorá má, tak ako vždy, pripravenú zmes melódií do tanca, ale aj na počúvanie.

Spoločenská udalosť, ktorá patrí k najobľúbenejším a najnavštevovanejším formátom, sa v septembri uskutoční dvakrát. Zvykom býva, že sa väčšina zo seniorov neuspokojí s jedným nedeľným tanečným popoludním v mesiaci, ale zvyčajne nechýbajú ani na jednom stretnutí, a aj to sa im máli. Na šálku dobrej kávičky, pohár vínka či limonády a predovšetkým tanec už môžu začať myslieť a leštiť si topánky. Deň tancovačky sa blíži. Na parket sa môžu vrátiť 6. septembra 2020 o 15:00 hod. a o dva týždne neskôr si to zopakovať. Bude veru o čom debatovať.

Počet návštevníkom podujatia je z dôvodu zamedzenia šírenia koronavírusu limitovaný na 100 osôb. 

Vstupné: 2 €  


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.