Tančiareň pre seniorov

Dátum a čas:
nedeľa - 20. 09. 2020 - 15:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Po veľmi dlhej prestávke sa seniori budú môcť znovu pozvŕtať na tanečnom parkete a stretnúť sa s priateľmi na ich obľúbenom podujatí. Tančiareň v Kasárňach/Kulturparku sa znovu zaplní tanca chtivými dôchodcami a sála určite nebude  zívať prázdnotou. Už po druhý raz v tomto mesiaci prichádza chvíľa dobehnúť zameškané. Milovníkov tanca príde rozhýbať hudobná dvojica Duo gemini, ktorá má, tak ako vždy, pripravenú zmes melódií do tanca, ale aj na počúvanie.

Spoločenská udalosť, ktorá patrí k najobľúbenejším a najnavštevovanejším formátom, sa už blíži. Zvykom býva, že sa väčšina zo seniorov neuspokojí s jedným nedeľným tanečným popoludním v mesiaci, ale zvyčajne nechýbajú ani na jednom stretnutí, a aj to sa im máli. Na šálku dobrej kávičky, pohár vínka či limonády a predovšetkým tanec už môžu začať myslieť a leštiť si topánky. Deň tancovačky bude opäť 20. septembra 2020 o 15:00 hod. Bude veru o čom debatovať a v rytme hudby rozhýbať telo a nabrať nový dych. Príjemnú zábavu.

Počet návštevníkom podujatia je z dôvodu zamedzenia šírenia koronavírusu limitovaný na 100 osôb. 

Vstupné: 2 €  


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.