Tanečné ochutnávky – New Style Hustle

Dátum a čas:
nedeľa - 22. 02. 2015 - 13:00 - 14:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tanečné zoskupenie OUTBREAK s lektormi Ninou Vengerovou a Marošom Hrušovským pripravili pre všetkých záujemcov ďalšiu tanečnú ochutnávku. Tanec New Style Hustle je spojením portorikánskej salsy zo 70. rokov so street dancovými prvkami. Predstavuje inováciu pôvodného klasického párového tanca hustle.

Tento štýl sa vyvíja dodnes a jeho celosvetový boom sa začal pred piatimi rokmi v newyorských uliciach. Inovátorom a zakladateľom je Jeff Selby, ktorý pridal do tanca inú príchuť, prepojil ho s ostatnými street dance štýlmi a pomenoval ho New Style Hustle. Tanečný štýl zasiahol každý kontinent tejto planéty a stal sa veľmi obľúbeným medzi dospelými a mladými tanečníkmi. Tanec sa tancuje na house, disco a funk hudbu resp. dnes sa už dá tancovať na rôzne hudbu a práve to je to čo New Style Hustle vystihuje. Možnosť slobodne miešať tanečné štýly na rôzne hudobné žánre a tým vyštýlovať a okoreniť tanečný základ, ktorý je daný a typický pre New Style Hustle.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.