TEDx: Z dvora na Mars – konferencia

Dátum a čas:
nedeľa - 17. 01. 2021 - 8:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Celosvetovo obľúbený formát konferencií, známy pod názvom TEDx, sa po piatich rokoch vracia do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku sa 17. apríla 2021 predstaví dvanásť inšpiratívnych rečníkov.  Podtitul podujatia “Z dvora na Mars“ spája rečníkov, ktorí zdanlivo malými krokmi menia svoje okolie, ale často aj celé komunity. Ich rôznorodé príbehy inšpirujú a zanechajú náboj, ktorý zažijete len na konferencii TEDx.

Za týmto formátom nemusíte cestovať ďaleko. Spíkri prídu za vami. Z vedľajšej brány, ale aj z ďalekého sveta. Spoznajte témy cez inšpiratívnych ľudí a ľudí cez rôznorodé témy, ktoré vás zavedú od vône sadu až k vesmírnemu prachu. Prezradia vám, ako malým gestom pohli celým mestom, ako (a či) sa dostali z hniezda ku hviezdam a čo si z cesty odniesli.

Okrem konferencie, ktorá sa začne o ôsmej ráno, pripravila nezisková organizácia TEDxKošice unikátny sprievodný program a bohaté občerstvenie počas celého dňa. Počet vstupeniek je limitovaný, preto si tú svoju zaobstarajte čo najskôr na stránke TEDxKošice.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.