THE NEXT STEP 2016 – tanečná súťaž

Dátum a čas:
piatok - 20. 05. 2016 - sobota - 21. 05. 2016 - 6:00 - 18:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Kunsthalle/Hala umenia sa počas dvoch dní zmení na veľký tanečný parket, na ktorom sa budú striedať tanečníci rôznych vekových kategórií, ktorým učaril hip-hop. V dňoch 20. a 21. mája sa tam od rána do večera uskutočnia IDO Majstrovstvá Slovenskej republiky v hip-hope a otvorená tanečná súťaž THE NEXT STEP 2016.

The Next Step 2015 6THE NEXT STEP je v súčasnosti najväčšia tanečná súťaž na Slovensku, zameraná na tento štýl tanca s porotou, zloženou z TOP tanečníkov a choreografov nielen zo SR a ČR, ale tento rok prvý raz aj zo zahraničia (Anglicko, Rusko, Arménsko). Každý rok sa počet tanečníkov zvyšuje a tento rok organizátori očakávajú viac ako 1 200 súťažiacich z celého Slovenska, ale aj z Českej republiky vo veku od štyroch do šesťdesiat rokov.

Organizátormi podujatia sú D. S. STUDIO Košice, STO D IDO a K13 – Košické kultúrne centrá. Piaty ročník súťaže je zároveň nominačnou na Majstrovstvá Európy a sveta v hip-hope IDO IDO.

Vstupné: 1 deň 7 €, 2 dni 10 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.