The Next Step – tanečná súťaž

Dátum a čas:
piatok - 19. 05. 2017 - sobota - 20. 05. 2017 - 6:00 - 20:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Kunsthalle/Hala umenia sa na dva dni stane miestom, kde sa budú od rána do večera striedať tanečníci rôznych vekových kategórií, ktorým učaril hip-hop. V dňoch 19. a 20. mája sa tam uskutočnia IDO Majstrovstvá Slovenskej republiky v hip-hope a otvorená tanečná súťaž The Next Step.

Podujatie pravidelne organizuje tanečná hip-hopová škola D. S. Studio Košice, ktorá patrí  k jedným z najväčších a najúspešnejších na Slovensku, v spolupráci so STO D IDO. V piatok sú na programe súťažné disciplíny IDO a v sobotu aj všetky battles, open a rookie choreografie.

The Next Step je v súčasnosti najväčšia tanečná súťaž na Slovensku, zameraná na tento štýl tanca, ktorú hodnotí porota zložená  z TOP tanečníkov a choreografov, venujúcich sa street dance a choreo tanečným štýlom. Sú zárukou, že výkony tanečníkov budú hodnotené na vysokej odbornej úrovni. O kvalitnú hudbu a správnu atmosféru sa postarajú skúsený DJ  a speaker.

D. S. STUDIO je členom medzinárodnej tanečnej organizácie IDO. Na svojom konte má mnoho slovenských, ale aj svetových vystúpení a súťaží, tituly Majstrov Slovenska, Európy, ale aj sveta v hip hope a street dance.

Vstupné: 6 €/1 deň

                  10 €/2 dni


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.