THE PARANOID – koncert

Dátum a čas:
piatok - 25. 11. 2016 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Slovenská rocková kapela THE PARANOID sa pri príležitosti vydania svojho štvrtého albumu vybrala na turné pod názvom Tu a teraz tour 2016. V Kasárňach/Kulturparku vystúpi 25. novembra o 21:00 hod. Koncertnú show uvidia ich fanúšikovia v ôsmich slovenských a šiestich českých mestách. Na ich vystúpeniach nebudú chýbať hostia. Do Košíc s nimi príde THE NOW zo Sniny (19:00 hod.).

Prvé dva single z nového albumu – Spovedám sa https://www.youtube.com/watch?v=bAZa3q4Zfrg a Poďme sa báť https://www.youtube.com/watch?v=T9BMaMRvZrA už kapela úspešne predstavila svojim fanúšikom na youtube, FB a letných koncertoch.

The Paranoid je slovenská rocková kapela z malej dedinky Úľany nad Žitavou pri Nitre. Ako hudobná formácia vznikla v roku 2002. V novom zložení funguje od roku 2007 a po niekoľkých zmenách aktuálnu zostavu tvoria spevák a textár Igor Belaj, gitarista Roman Birkuš, basgitarista Patrik Sýkora a bubeník Miloš Zaujec. Práve tento rok bol pre kapelu prelomovým. Stala sa národným víťazom hudobnej súťaže BlastBeat na Slovensku a postúpila do celosvetového finále, vďaka ktorému sa predstavila širokej verejnosti v írskom Dubline. Na svojom konte majú chalani albumy Posledný nádych, Dva svety, Sedem a najnovší má názov Tu a teraz.

Vstupné: v predpredaji 8 €/na mieste 10 €

Vstupenky sú v predaji v sieti TICKETPORTAL SR a CZ


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.