Tlakers Cassovia skate cup 2017

Dátum a čas:
piatok - 09. 06. 2017 - sobota - 10. 06. 2017 - 8:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Košice budú žiť opäť skateboardingom. Po roku prichádza do nášho mesta Tlakers Cassovia skate cup 2017 teraz s dvojdňovým programom. Skateboardový ošiaľ sa začne v piatok tréningom pred Kasárňami/Kulturparkom, kde si jazdci budú môcť natrénovať triky na špeciálne vyrobených prekážkach.

Následne sa všetci presunú k Festivalovému námestiu, kde sa o 18:00 pôjde hromadný downhill od Novej nemocnice k Amfiteátru, kde bude otvárací ceremoniál.  Okrem sprievodného programu čaká skejterov aj jazdenie na pódiu. Po vyhlásení výhercov si pozrú filmy o skateboardingu z domácej a zahraničnej produkcie.

V sobotu sa na bielom námestí pred Kasárňami/Kulturparkom už bude naostro súťažiť. Od 10:00 sa začína registrácia na Tlakers Cassovia skate cup 2017. Súťažiacich čakajú dve kategórie a deň plný skateboardingu. Účasť prisľúbili aj jazdci z Českej republiky, Maďarska, Poľska a dokonca až z Ameriky. Predpokladané vyhlasovanie výhercov je o 19:00 hod. Diváci sa budú mať na čo pozerať.

Vstupné: v piatok 1 €/v sobotu zdarma

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.