To sme my – tanečná show Outbreak

Dátum a čas:
nedeľa - 31. 05. 2015 - 17:00 - 18:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Tanečná skupina Outbreak je jednou z najprestížnejších tanečných a umeleckých zoskupení pôsobiacich v súčasnosti na území Slovenskej republiky. Celková bilancia fungovania je možná zhrnúť do množstva víťazstiev na domácej, zahraničnej, komerčnej a undergroundovej scéne, tvorba a organizovanie niekoľkých úspešných tanečných a spoločenských projektov, spolupráca s mnohými známymi osobnosťami a pôsobenie na viacerých, mediálne a kultúrne významných podujatiach.

web_poster_TSM2015_finalNadviazala na minulosť a pokračuje ďalej v ceste profesionálneho tanca, organizovaní vzdelávacích, tanečných a spoločenských projektov a vytváraní show programov, ktoré majú zabávať masy ľudí. Najväčšie spoločenské projekty, divadlá, open air show, módne prehliadky, doprovody spevákom, benefičné eventy, média a promo akcie. Súčasťou toho všetkého je dnes team členov tanečnej skupiny Outbreak, ktorí majú momentálne za sebou stovky vystúpení, súťaží, tanečných workshopov, pokročilú pohybovú prípravu, bohatú umeleckú minulosť a skúsenosti s viacerými tanečnými štýlmi. Outbreak ponúka tanec s pridanou hodnotou.

Dnes už známe tanečné zoskupenie sa predvedie so svojou show To sme my aj v Kunsthalle/Hale umenia 31. mája o 19. hodine.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.