To sme my – tanečno-hudobná  show

Dátum a čas:
sobota - 02. 06. 2018 - nedeľa - 03. 06. 2018 - 15:00 - 18:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Ďalší, v poradí už siedmy ročník hudobno-tanečnej show medzi školami pouličného tanca To sme my je predo dvermi. Tento rok sa podujatie uskutoční 2. a 3. júna v Kunsthalle/Hale umenia so začiatkom pre verejnosť o 17:00 hod.  Jej organizátorom je kolektív profesionálnych lektorov a členov Tanečnej školy Outbreak. V programe vystúpi aj detská tanečná skupina Whos´that kidz z Košíc.

Súčasťou významnej spoločenskej a kultúrnej udalosti je tradične živý koncert známeho hudobného hosťa, ktorým bude košická kapela Jungle Label, skvelá svetelná a zvuková show a predvedie sa mnoho významných tanečníkov.

Tanečná skupina Outbreak je jednou z najprestížnejších tanečných a umeleckých zoskupení, zameraných na pouličné tance na Slovensku. Celková bilancia fungovania je možná zhrnúť do množstva víťazstiev na domácej, zahraničnej, komerčnej a undergroundovej scéne, tvorba a organizovanie niekoľkých úspešných tanečných a spoločenských projektov, spolupráca s mnohými známymi osobnosťami a pôsobenie na viacerých, mediálne a kultúrne významných podujatiach.

Vstupné: 10 € v predpredaji/15 € v deň podujatia

Vstupenky online:

2. júna 2018

3. júna 2018

 


Poloha na mape

Map Unavailable

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.