Unplugged koncert v Pape so skupinou No Brake

Dátum a čas:
piatok - 22. 09. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Indie-rockové trio z východného Slovenska No Brake bude ďalším hosťom unplugged koncertov v pavilóne Papa v Kasárňach/Kulturparku. Svojich priaznivcov poteší 22. septembra o 19:00 hod.  Juraj Beňačka, Martin Beňačka a Lukáš Fabian zahrajú skladby zo svojho druhého albumu Noise Blast, ktorý vydali v tomto roku v apríli. Otvára ho zatiaľ najúspešnejší singel kapely Free Your Mind z roku 2015, ktorý sa objavil vo viacerých slovenských aj zahraničných rádiách.

Večer odpália svoju energickú show a publikum presvedčia o tom, že sa kapela posunula ďalej. Chalani hrajú aj trochu vážnejšie skladby, ktoré oproti prvotine Hands Indie Air majú zložitejšie aranžmány. Na koncerte zaznie mix z obidvoch albumov. V novej tvorbe kapely sa prelínajú indie rockové vypaľovačky (Closet Skeleton, Girls´ Needs, Love Song For No One) s viac alternatívnymi skladbami (Moneypulation, Fear Of Sex, Sugarcandy Mountain) alebo aj pokojnejšia skladba Flashback. Album uzatvára starší singel z roku 2014 Mankind Overboardk.

No Brake vyhrali českú súťaž Busker Jam, vďaka ktorej mohli nahrávať. Najväčší zlom v ich hudobnej kariére nastal, keď sa zúčastnili na Chelmstock v Poľsku. V medzinárodnej kategórii súťažilo 12 kapiel z celej Európy a No Brake skončila tretia. Frontman Juraj „Euro Beňačka má okrem No Brake ešte dve ďalšie kapely – Detox Of A Pony a Swill. Skladby, ktoré sa napríklad pohybujú medzi punkom a metalom a nedajú sa dať do indie rocku, sa posunú inej kapele. Všetky tri tvoria iba piati ľudia. Traja bubeníci a Beňačkovci.

Vstup: voľný

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.