Unplugged v Pape s Adriánom Ondovom

Dátum a čas:
piatok - 13. 10. 2017 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


V sérii unplugged koncertov pokračujeme predstavovaním aj menej známych hudobníkov. Najbližšie bude večer hudby patriť študentovi gymnázia zo Spišskej Novej Vsi Adriánovi Ondovovi. V pavilóne Papa v Kasárňach/Kulturparku vystúpi 13. októbra o 19:00 hod.

Odmalička sa venuje hre na gitaru. Prvú dostal od starého otca, ktorý ešte dnes aktívne hrá. Najprv to skúšal v CVČ, potom ako samouk. Na ZUŠ sa začal venovať herectvu a umeleckému prednesu, neskôr spevu a gitare, ku ktorej postupne pridal husle a saxofón, ale aj bicie a basgitaru. Prepracoval sa do školskej kapely ako gitarista, basgitarista a v súčasnosti je bubeník. Raz by si chcel založiť vlastnú a pokračovať v akustickom hraní.

Vlani sa mu podarilo splniť sen a nahrať prvé CD Na križovatke pocitov. V každej skladbe sa snaží vyjadriť nejakú špecifickú emóciu, pocit alebo situáciu. A práve o to sa pokúsi aj na koncerte.

Vstup: zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.